ZABAWA JEST W NIEJ UKRYTY SKARB!

Zabawa towarzyszy człowiekowi od momentu przyjścia na świat. Termin "zabawa" posiada wiele definicji. Niektórzy określają zabawę jako specjalną, naturalną, wrodzoną metodę uczenia się człowieka. Jest pojmowana także jako potrzeba małych i dużych, przypisana człowiekowi, stanowiąca naturalne dopełnienie całokształtu jego istnienia i działalności. Najczęściej odnosi się do każdej czynności, którą człowiek podejmuje dobrowolnie, bez przymusu z zewnątrz, dla własnej przyjemności. Sala Zabaw Smocza Jama w Opolu powstała w 2005 roku i jest jak dotychczas największą salą tego typu na Opolszczyźnie. Jest bezpiecznym miejscem zabawy i spędzania wolnego czasu, alternatywą dla szarego popołudnia: miejscem rozrywki, organizacji urodzin oraz imprez okolicznościowych (Dzień Dziecka, Andrzejki, Mikołajki, Halloween itp.)

Jest miejscem gdzie Twoja pociecha zawiąże nowe przyjaźnie, nauczy się samodzielności, otworzy się na nowe wyzwania! Smocza Jama jest wspaniałym początkiem, który ułatwi maluszkowi adaptację w przedszkolu!

Smocza Jama zaprasza wszystkie dzieci od roczku do 11 roku życia!

Mając na uwadze pozytywny wpływ zabawy na rozwój Twojego dziecka oferujemy moc atrakcji na naszym 400 metrowym placu zabaw! Znajdziesz tu trzy baseny z kulkami kolorowe zjeżdżalnie, kilometry zawiłych korytarzy z przeszkodami, dmuchany zamek do skakania, huśtawkę, piłki gimnastyczne, gry interaktywne, zręcznościowe, autko, rakieta, helikopter itp. Zapewniamy, że każde dziecko znajdzie w Smoczej Jamie coś dla siebie i miło spędzi czas z rówieśnikami. Smocza Jama to sala stworzona dla wszystkich maluchów, także dla dzieci niepełnosprawnych. Wszystkie dzieci mogą ćwiczyć zmysł równowagi, orientacji, a przede wszystkim bezpiecznie się bawić. Każda konstrukcja w sali zabaw wykonana jest z bezpiecznych elementów i posiada wymagane atesty oraz pełną dokumentację.

Dla najmłodszych podopiecznych (do lat 3) proponujemy wydzieloną salę z dostosowanymi dla Nich atrakcjami.

Po bajecznej zabawie, możemy zaproponować dzieciom szereg słodkości i przekąsek, a Państwu oferujemy szereg pysznych kaw i innych napojów oraz korzystanie z bezpłatnego internetu.

Zobacz regulamin Sali Zabaw Smocza Jama.
 Promocje Jesienne !!!

 

Poniedziałek: Zabawa za pół ceny

Wtorek: Do każdej kawy/herbaty ciacho GRATIS 

Środa: Kupon zniżkowy na kolejne wejście 

Czwartek: Płacisz za 1 godzinę zabawy, a bawisz się ile chcesz 

 Piątek: Zniżka 50% dla drugiego dziecka

Weekend i Święta: Bilet dzienny tylko 20 zł

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

tel .77 458 22 22

 

Copyrights © Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatnościProjekt i wykonanie strony MkDes